Polis Clinic

Mickiewicza 26/2, 40-092, Katowice PL

www.polisclinic.pl
32 255 51 18

Ilość Ocen: 3

Polis Clinic to profesjonalna prywatna opieka lekarska i specjalistyczna. Ośrodek ten na rynku medycznym działa już od wielu lat. Skupia zespół specjalistów, którzy posiadają w swojej pracy wieloletnie doświadczenie. Oferta Polis Clinic to między innymi chirurgia, leczenie chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych, dermatologia, diabetologia, ginekologia, położnictwo, kardiologia, urologia. W placówce można też wykonać pełen pakiet badań laboratoryjnych. Placówka zlokalizowana jest w dwóch punktach, w Katowicach. Pierwsza lokalizacja to ulica 1-go Maja, gdzie znajduje się część zabiegowo-operacyjna. Druga część mieści się w budynku, który zlokalizowany jest w katowickiej dzielnicy Zawodzie.

Polis Clinic w swojej pracowni endoskopii wykonuje na przykład badania dolnego i górnego odcinka przewodu pokarmowego. Placówka oferuje również bardzo szeroki zakres zabiegów ginekologicznych oraz chirurgicznych przy wykorzystaniu metody zwykłej i laparoskopowej.

Wszystkie pracownie kliniki wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu pacjenci mogą tu skorzystać z kompleksowej i profesjonalnej diagnostyki. Polis Clinic wykonuje również badania prenatalne - w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Klinika współpracuje również z wieloma innymi placówkami medycznymi.

Re­je­stra­cja możliwa jest od po­nie­dział­ku do piątku w godzinach: 08:00 – 20:00

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

OPINIE INNYCH Polis Clinic

Brak komentarzy.

Token