NZOZ Specjalistyczny Zakład Diagnostyki i Leczenia KLINIKA S.C

Francuska 23, 40-027, Katowice PL

www.klinika.org.pl
32 608 29 65

Ilość Ocen: 3

Katowicki Specjalistyczny Zakład Diagnostyki i Leczenia KLINIKA S.C. to oferta w pełni profesjonalnej i kompleksowej opieki medycznej, która obejmuje między innymi opiekę specjalistyczną, medycynę pracy, badania laboratoryjne oraz diagnostyczne. Głównym celem i misją placówki jest zapewnienie pacjentom fachowej i kompleksowej opieki medycznej. W klinice pracują wysoce wykształceni lekarze specjaliści, którzy dzięki wieloletniej praktyce mogą świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie. Do dyspozycji w placówce jest odpowiedni sprzęt medyczny, który umożliwia wykonywanie wielu różnych badań.

Oferta KLINIKI to między innymi poradnie specjalistyczne: poradnia chorób wewnętrznych, okulistyczna, nefrologiczna, endokrynologiczna, poradnia neurologiczna, ginekologiczno-położnicza, pulmonologiczna, chirurgiczna, psychiatryczna, kardiologiczna i inne. Każda z tych poradni przystosowane jest do leczenia pacjentów zgodnie z najwyższymi standardami. W zakresie medycyny pracy prowadzone są tutaj badania wstępne, kontrolne i okresowe. W KLINICE wykonywane jest wiele badań sprzętowych, a w tym między innymi EKG, spirometria, USG, RTG, badanie mammograficzne, audiometryczne, celowane oraz panoramiczne zdjęcia zębów, komputerowe badanie wzroku oraz szereg innych niezbędnych w prawidłowej diagnostyce pacjentów.

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

OPINIE INNYCH NZOZ Specjalistyczny Zakład Diagnostyki i Leczenia KLINIKA S.C

Krystynarobilam w klinice badania na bolerioze ktore powtarzalam dwukrotnie. wyniki pokryly mi sie z wynikami z innej przychodni. krew pobierana jest bardzo szybko i praktycznie bezbolesnie. polecam wszystkim, zwlaszcza osobom, ktore boja sie pobierania krwi


Token