Nałęcz Clinic

Piotrowicka 91/6, 40-724, Katowice PL

www.klinikanalecz.pl
506 902 845

Ilość Ocen: 2

Nałęcz Clinic to oferta wysokiej klasy usług medycznych, które obejmują chirurgię plastyczną, medycynę estetyczną, dietetykę, kosmetologię, zabiegi na ciało oraz IntraJect, czyli skalpel plazmowy. Nałęcz Clinic to placówka, która korzysta z innowacyjnych rozwiązań, które są skuteczne i bezpieczne dla pacjenta. To połączenie medycyny konwencjonalnej z terapia komórkami macierzystymi oraz niekonwencjonalnymi metodami terapeutycznymi. 

W ramach chirurgii plastycznej, w klinice świadczony jest pełen zakres usług o tym charakterze. W ramach medycyny estetycznej oferta kliniki to między innymi botox, wypełniacze, mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, osocze bogatopłytkowe, nici liftingujące. W zakresie kosmetologii oferta kliniki przedstawia się następująco: termolifting, karboksyterapia, mikrodermabrazja, peeling ziołowy, podologia, zamykanie naczynek, depilacja laserowa, peelingi chemiczne i ziołowe, mezoterapia mikroigłowa.

Kadra placówki to wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą poszczycić się wieloma sukcesami w ramach swojej praktyki. Zapewniają oni pacjentom realizacje leczenia i zabiegu na najwyższym poziomie i w oparciu o odpowiednie standardy. Każdy pacjent może tutaj liczyć na opiekę fachową i pełen komfort w trakcie wizyty.

Godziny otwarcia kliniki:
poniedziałek - piątek: 10 - 20.
Istnieje także możliwość umówienia wizyty poza godzinami otwarcia gabinetu.

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

OPINIE INNYCH Nałęcz Clinic

Brak komentarzy.

Token