Zobacz również

Oczyszczanie wodorowe - zabieg dla skóry tłustej i trądzikowej

Oczyszczanie wodorowe - zabieg dla skóry tłustej i trądzikowej

Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem polecanym osobom z rozmaitymi problemami skórnymi. Jednym z nich jest cera tłusta ze skłonnością do niedoskonałości. Dogłębne oczyszczenie i nawilżenie skóry pozwala osiągnąć doskonałą poprawę stanu cery. Terapię wodorową wykonuje się przy pomocy specjalnego urządzenia, które pozwala wprowadzić wodór aktywny pod skórę. Dzięki temu zostaje ona oczyszczona aż na poziomie komórkowym.

Skuteczne rozwiązanie dla tłustej cery
Tłusta cera jest bardzo problematyczna i wymaga szczególnej pielęgnacji. Błyszcząca się skóra w strefie T powoduje nie tylko dyskomfort natury estetycznej. Gromadzące się na twarzy sebum zatyka również ujścia porów przyczyniając się do powstawania zaskórników i zaostrzając problemy z trądzikiem. Często dla tłustych cer zaleca się właśnie zabieg oczyszczania wodorowego. Terapia pozwala uregulować produkcję sebum i sprawia, że stany zapalne ulegają szybszemu gojeniu. Zabieg przynosi również ukojenie skórze, wyrównuje koloryt i usuwa drobneprzebarwienia, które często powstają na wskutek zmian trądzikowych.

Jak działa oczyszczanie wodorowe?
Obecnie w Polsce coraz więcej klinik medycyny estetycznej wprowadza do swojej oferty zabieg oczyszczania wodorowego. Stosowany do terapii generator wodoru działa w sposób kompleksowy, nie tylko dogłębnie oczyszczając skórę, ale również odżywiając ją i nawilżając. Wodór, jako jeden z najskuteczniejszych antyoksydantów posiada zdolności do neutralizacji wolnych rodników, czyli jonów ponadtlenkowych, które w istotny sposób wpływają na starzenie się organizmu. Ich neutralizacja przy pomocy oczyszczania wodorowego pozwala na dłużej zachować młodą i jędrną skórę, zapobiegając powstawaniu zmarszczek i innych oznak starzenia. Masa i objętość wodoru jest bardzo niewielka i niedostrzegalna ludzkim okiem. Właściwości te sprawiają, że wodór z łatwością jest w stanie przenikać do głębokich struktur skóry. W komórkach dochodzi do połączenia cząsteczek wodoru z wolnymi rodnikami oraz ich neutralizacji - zamiany na cząsteczki wody. Dzięki temu procesy starzenia zostają zatrzymane, a skóra na dłużej pozostaje gładka, elastyczna i bez niedoskonałości.

Kto może skorzystać z zabiegu?
Zabieg jest rekomendowany dla różnych cer i różnych problemów. Jednym ze wskazań jest tłusta cera, która potrzebuje dogłębnego oczyszczenia. Aktywny wodór, który przenika do skóry jest w stanie zadziałać znacznie skuteczniej niż jakikolwiek kosmetyk stosowany tylko powierzchownie. Dzięki zabiegowi zlikwidowany zostaje również martwy naskórek, dlatego nie osadza się w porach. Zmniejsza się również proces produkcji łoju, a tym samym zredukowany zostaje problem trądziku i zaskórników. Z zabiegu może skorzystać każda osoba, która pragnie poprawić stan swojej cery. Jedyne przeciwwskazania to poważne schorzenia wewnętrzne, ciąża, karmienie piersią, opryszczka i inne infekcje skórne.

Komentarze (3)
Halina

15.07.2020

Drogie panie jeśli, któraś po przeczytaniu artykułu dalej zastanawia się czy aby na pewno skorzystać z oczyszczania wodorem to warto wybrać się do specjalisty aby wyeliminować ewentualne przeciwwskazania i spróbować. U mnie efekt piorunujący i właśnie tutaj przeczytałam co nieco na temat.

Adres IP: **.***.***.100

Krystyna

15.07.2020

Moja skóra twarzy jeszcze nigdy nie wyglądała tak pięknie jak po tym zabiegu, polecam.

Adres IP: **.***.***.100

Wiola

15.07.2020

Oczyszczanie wodorowe genialnie działa na problem związane z tłustą cerą. Zabieg polecił mi mój dermatolog.

Adres IP: **.***.***.100

Dodaj swój komentarz
Twoja ocena ogólna: