Całoroczny sposób na przebarwienia

Całoroczny sposób na przebarwienia

Nieestetyczne przebarwienie, niezwykle często pojawiają się na skórze, szczególnie jeżeli jesteśmy zwolennikami mocnej opalenizny. Brak nałożonego kremu z filtrem lub ogólnego nawilżenia może prowadzić do zmniejszenia ilości melatoniny w organizmie, a jest to substancja odpowiedzialna za koloryt skóry.

W ofercie kliniki medycyny estetycznej Dr Parda  dostępne są zabiegi laserowe, które przyczyniają się do poprawy tekstury, a także odcienia skóry. Jednocześnie, dzięki wspomnianym zabiegom możliwa jest redukcja niewielkich zmarszczek, przebarwień, a także zamknięcie porów i ogólne przywrócenie skórze jędrności. Całorocznym zabiegiem jest procedura laserowa GENESIS, którą określa się jako prawdziwą innowację i rewolucję w terapii fotoodmładzania, ponieważ laser nie tylko poprawia kondycję skóry, ale również przyczynia się do jej rewitalizacji. GENESIS pomaga przede wszystkim na ujednolicenie kolorytu skóry, a także zwężeniu naczyń krwionośnych, przez które występują duże zaczerwienienia. laser naczyniowy radzi sobie również z problemami natury dermatologicznej, np. trądzikiem różowatym, czy bliznami.

 

Zobacz pozostałe artykuły powiązane z Gabinet medycyny estetycznej Warszawa:

  

Wpisy do innych stron internetowych Klinika medycyny estetycznej Piaseczno:Zabiegi laserowe u Dr Pardy
Skutecznym rozwiązaniem na przywrócenie skórze naturalnego kolorytu będzie skorzystanie z zabiegu laserowego, który w sposób termiczny działa na melaninę oraz hemoglobinę. Zabieg GENESIS można przeprowadzić nawet na skórze opalonej, natomiast po zabiegu niepotrzebny jest jakikolwiek okres rekonwalescencji. Zabieg jest bezbolesny i polega na wysyłaniu mikrosekundowych impulsów do skóry, dzięki czemu pacjent odczuwa wyłącznie ciepło, które wspomaga produkcję kolagenu — odpowiedzialnego za jędrność oraz elastyczność skóry. Aby zyskać skuteczny efekt rewitalizacji skóry oraz rozjaśnienia przebarwień, zabieg laserowy warto powtarzać nawet raz w miesiącu.

Komentarze (2)
~Nikola

18.07.2022

Przebarwienia znikły, jestem zadowolona z efektu.

Adres IP: **.***.**.111

~Zuza

18.07.2022

Super zabieg, chyba się skuszę.

Adres IP: **.***.**.111

Dodaj swój komentarz
Twoja ocena ogólna: