5 najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej

5 najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej
Zabiegi na twarz nie tylko poprawiają jędrność i kondycję skóry, ale również pozwalają modelować kontur twarzy i zredukować wszelakie przebarwienia. Oto kilka z najpopularniejszych zabiegów estetycznych:

1. Botoks — toksyna botulinowa, jest stosowana do redukcji zmarszczek w górnej części twarzy: kurzych łapek czy lwich zmarszczek pomiędzy brwiami. Efektem uniemożliwienia kurczenia się mięśni jest wygładzenie zmarszczek mimicznych. Efekty utrzymują się do ok. 4 miesięcy.

2. Mezoterapia — polega na pobrania krwi od pacjenta, odwirowaniu jej w celu odseparowania płytek krwi i przeprowadzeniu serii nakłuć na skórze. W ten sposób pobudzane są mechanizmy regeneracji skóry. Zabieg rekomendowany jest osobom, które posiadają suchą, odwodnioną i zwiotczałą skórę oraz drobne zmarszczki.

3. Kwas hialuronowy — wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego mogą uzupełnić ubytki i przywrócić jędrność. Dodatkowo może być stosowany do podniesienia opadających kącików ust, powiększenia ust i wyrównania ich kształtu. Efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez wiele miesięcy.

4. Cosmelan — zabieg w szczególności zaleca się osobom, które posiadają przebarwienia słoneczne oraz hormonalne. Pomaga również zlikwidować zmarszczki, rozszerzone pory oraz wyrównywać koloryt cery i regulować wydzielanie sebum.

5. Nici liftingujące — wykonane są z kwasu glikolowego i polimlekowego. Za ich pomocą można modelować owal twarzy, kształt łuków brwiowych oraz podnosić skórę policzków i czoła.
Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy

"Kompulsja" określana jest jako zachowa...
Czasami leczenie otyłości nie ucieka się tylko ...
Oddawanie krwi na terytorium Polski jest całkowic...
Zabiegi na twarz nie tylko poprawiają jędrność...
Skóra okolic oczu jest na tyle cienka i delikatna...
Wypadanie włosów to dolegliwość, na kt&o...